Kto sme?

O nás
KEDY SME VZNIKLI
Firma T-AGRO SK, s.r.o. vznikla dňa 03.03.2003 zápisom do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava, oddiel s.r.o., vložka číslo 51847/B, IČO: 36 253 693 so zámerom zabezpečiť dovoz a predaj náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje a zariadenia v celej Slovenskej republike.
AKO SME RÁSTLI
Od roku 2005 je spoločnosť T-AGRO SK, s.r.o. predajcom v Slovenskej republike spoločnosti GKN Walterscheid GmbH, ktorá je svetovým výrobcom kĺbových hriadeľov, redukčných a uhľových prevodoviek, homokinetických kĺbov, trecích a preklzových spojok, rýchloupínacích trojbodových systémov TAS, atď.
O nás
O nás
KAM SMERUJEME
Súčasná stratégia firmy je postavená na korektnom jednaní so zákazníkmi, vysokej kvalite ponúkaných produktov a schopnosti pružne reagovať na meniacu sa situáciu na trhu. Hlavným záujmom spoločnosti je vybudovanie dlhodobých obchodných vzťahov s klientmi na území celej Slovenskej republiky.
OCHRANNÁ ZNÁMKA
Dňa 15.02.2008 bola na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky podaná prihláška na ochrannú známku T-AGRO SK, ktorá bola úspešne zapísaná dňa 27.11.2008 pod číslom 223383. Majiteľ ochrannej známky je oprávnený používať značku ®.
O nás
O nás
SERVIS
Pre spoločnosť T-AGRO SK, s.r.o. je rovnako dôležité ako predaj poľnohospodárskej techniky aj poskytovanie kvalitných servisných služieb. Servisný zásah prevádzame na stroje značiek: Amazone, Bondioli&Pavesi, Grimme, JF, KUHN, Laverda, Lemken, Mortl, New Holland, Ostroj, STOLL, Strautmann, Väsderstad, Walterscheid a Welger.
VYŠKOLENÍ ODBORNÍCI
Prípadné poruchy na strojoch v záruke i pozáručné opravy odstránia naši servisní pracovníci behom krátkej doby priamo u zákazníka. Naši pracovníci sú každoročne preškolovaní priamo u výrobcov poľnohospodárskej techniky v ich školiacich strediskách.
O nás